آیین نامه دانشجویی

شرایط عمومی

باتوجه به اینکه دوره های آموزشی احتیاج به لابراتوارهای حرفه ای و انجام آزمایش های عملی دارد. این دوره ها به صورت تئوری و عملی می باشد که حدود ۷۰ درصد آموزش بصورت کاملا کارگاهی و عملی می باشد و ۳۰ درصد باقیمانده با استفاده از وسایل کمک آموزشی بصورت تئوری برگزار می گردد همچنین در طول دوره امتحان هایی به صورت سناریوهای عملی از دانشجویان گرفته می شود.

 1. رعایت شئونات اسلامی و اخلاقی در طول دوره در محل آموزشگاه رایان نت  الزامی میباشد.
 2. تمامی هماهنگی ها بین سایبرتک و دانشجویان محترم از قبیل اعلام کنسلی، کلاس فوق العاده، امتحانات و . فقط از طریق پیام کوتاه صورت میگیرد لذا خواهشمندیم در تکمیل اطلاعات تماس خود ( شماره موبایل ) نهایت دقت را داشته باشید زیرا در غیر این صورت هیچگونه مسئولیتی متوجه بخش آموزش نمی باشد.
 3. پیش از ثبت نام مشاوره رایگان با مشاوران موسسه انجام شده و در صورت نیاز بروشورهای لازم در اختیار مراجعین محترم قرار داده می شود.
 4. در پایان دوره به کلیه دانشجویانی که دوره را با موفقیت بگذرانند گواهینامه معتبر اعطاء می شود .
 5. در صورت تمایل،به دریافت گواهی نامه دانشگاه امیرکبیر 0.25 مبلغ دوره جهت واریز به حساب دانشگاه  اخذ میگردد.
 6. این شرکت در پایان هر دوره، فارغ التحصیلان ممتاز دوره ها را به سایر شرکتهای همکار و فعال معرفی می نماید.
 7. تسلط دانشجو بر مطالب پیش نیاز دوره الزامی است و تمامی مسئولیت مستقیم و غیر مستقیم آن به دانشجو بر می گردد.
 8. جهت ثبت نام در هنگام مراجعه حضوری به همراه داشتن یک قطعه عکس و یک برگ فتوکپی شناسنامه و وجه دوره الزامی می باشد.
 9. تعداد افراد کلاس بین ۲۰-10 نفر می باشد.
 10. دانشجو موظف است درصورت نیاز، انصراف خود را کتباً به واحد آموزش اعلام نماید.
 11. تشکیل کلاسها در هر دوره منوط به احراز حد نصاب لازم جهت تشکیل کلاس در همان دوره بوده و در صورت نیاز کلاس تا موعد مقرر به تعویق خواهد افتاد.
 12. کلیه دوره های آموزشی دارای منابع آموزشی استاندارد همان دوره میباشد، لازم به ذکر است بخش آموزش رایان نت در صورت درخواست دانشجویان امکان ارائه نمودن کتب رسمی هر دوره را داراست.
 13. ضبط جلسات تدریس بصورت ویدیویی اکیدا ممنوع می باشد و ضبط صوتی فقط با هماهنگی مسئول آموزش و تایید شرکت امکان پذیر است. بدیهی است که در صورت رویت تخلف برخورد مناسب با آن صورت میپذیرد.
 14. استفاده از موبایل در کلاس ممنوع می باشد.
 15. بردنهر گونه خوراکی و آشامیدنی به داخل کلاسها ممنوع می باشد.
 16. در صورت تشخیص عدم صلاحیت فرد از ادامه تحصیل آن خودداری به عمل خواهد آمد.
 17. انطباق کامل فعالیتها و محصولات شرکت با مقررات و قوانین کشوری و صنفی میباشد.
 18. در صورت وقوع اتفاقاتی که بنحوی منجر به عدم امکان اجرای دوره گردد، رایان نت مجاز به تغییر استاد یا مکان برگزاری دوره آموزشی می باشد و در صورت فقدان شرایط برگزاری به دلایل ذکر شده، تا یک ماه دوره آموزشی را به حالت تعلیق در آورده و در صورت استمرار مکلف به استرداد مابقی شهریه می باشد.
 19. کارشناسان آموزش رایان نت در صورتی که دانشجویان به تعهدات مالی خود عمل ننمایند حق جلوگیری از ورود آنها به کلاس را دارند.
 20. طبق قوانین استاندارد آموزشی به ازای هر نود دقیقه کلاس ۱۵ الی ۲۰ دقیقه استراحت برای دانشجویان در نظر گرفته شده که طبق قانون اجرا می شود.

کمپ های آموزشی و دوره های غیرفشرده در محل آموزشگاه رایان نت، یا پتروشیمی بوعلی، یا دانشگاه امیرکبیر  تشکیل خواهد یافت

رایان نت

شرکت بدر رایان جنوب که از زمان تاسیس و شروع به فعالیت در سال 1381و هنگامی که تنها در یه منطقه و توسط یک نفر اداره میشده است تا کنون که با بیش از80 نفر پرسنل متخصص و مجرب، اقصی نقاط استان خوزستان را تحت پوشش داشته و با اخذ مجوزهای لازم برنامه گسترش دامنه فعالیت خود را به سرتاسر میهن عزیز در دستور کار دارد

رایان نت

ارتباط با ما

 ایمیل: info@rayannet.ir

 شماره تماس : 250-52232160-061

آدرس:

خوزستان ،سربندر-روبروی بیمه مرکزی ایران-شرکت بدررایان جنوب